Zbavte se bolesti a žijte aktivní život

Jedinečná cvičební metoda FIT PAIN FREE vám pomůže znovu dělat vše, co máte rádi.

Efektivní cvičební metoda

Osvědčená, jednoduchá a velmi šetrná metoda cvičení podle amerického lékaře P. Egoscue, který je světovou jedničkou v oblasti „nelékařské“ úlevy od bolesti. Tato metoda cvičení má míru úspěšnosti 94% a pomohla už tisícům jednotlivců zjistit, jak funguje jejich pohybový systém, aktivně se zapojit do cvičení a samoléčebného procesu a osvobodit se tak od chronické bolesti.

Co Vám cvičení  Fit Pain Free přinese?

  • řešení individuálních bolestí zad, ramen, kyčlí, kotníků apod.
  • cvičení do kanceláře - komfortní, účinné, jednoduché cvičení, které zvládne každý
  • skvělý core training pro sportovce
  • vytvoření funkčního svalového základu dětí a mládeže
  • ideální preventivní cvičení proti bolestem zad, kyčlí apod.

Skupinové lekce

Na skupinových lekcích společně posilujeme a protahujeme celé tělo.  Zaměřujeme se na hlubokou vrstvu svalů, vzpřimovače páteře, mezilopatkové svaly atd. Skupinové lekce jsou mimo jiné výborným doplňkem k vašemu individuálnímu tréninkovému plánu.

Individuální terapie

Terapie je navržena tak, aby se vešla do našeho běžného životního stylu. 1. konzultace trvá hodinu a půl. Terapeut provede diagnostiku a vybere pro Vás ty správné cviky. Vše Vám vysvětlí a cviky Vás naučí. Dostanete do rukou tréninkový plán, který je sestavený jen a jen pro Vás a podle kterého budete cvičit doma.

Každá další (kontrolní) lekce trvá jen hodinu a Váš terapeut Vám postupně mění skladbu cviků dle toho, jak se Váš stav zlepšuje.

Tréninkový plán

Jedinečný softwarový program, který nemá žádná jiná metoda či škola - pouze Fit Pain Free - obsahuje stovky cviků. U všech je popsaný postup, jak se cvik provádí a vše je doplněno fotografiemi.

Odcházíte tedy domů s přesným popisem toho, co máte cvičit, jak vypadá správné provedení cviků, kolikrát a v jakém pořadí je máte cvičit.

 

UKÁZKOVÁ INDIVIDUÁLNÍ LEKCE - VIDEO

 

 Lektoři Fit Pain Free:

Mgr. Lenka Fasnerová (774 004 641) a Mgr. Kristýna Čer (777 580 686)

Ceník.....1 konzultace 1,5 hod  cena 1.500,- zahrnuje vyšetření, tvorbu tréninkového plánu, nácvik cviků, doporučení a nastavení terapie

každá další konzultace s tvorbou nového tréninkového plánu 1hod 1000,-Kč