LEKTOŘI

Mgr. Lenka Fasnerová - fyzioterapeut, tělocvikář, speciální pegagog, lektor a tvůrce pohybových programů s přesahem


EVA

Při józe zažívám silný pocit sebeuvědomování právě díky propojení těla, dechu a mysli. Touha po bdělém a smysluplném životě a prožitku propojení s něčím větším, než je mé omezené já, se stalo silnou motivací k celoživotnímu praktikování. Jóga je velký poklad.

Vycházím z královské Rádžajógy, Pataňdžaliho osmidílné stezky více viz zde na mém blogu.

Jóga zaměřená především na své vlastní praxi mě provází životem již 15 let. Po absolvování vzdělávacího programu, akreditovaného MŠMT na Power Yoga Akademii Vaška Krejčíka, jsem certifikovaná lektorka jógy RYT200.

Prošla jsem studiem integrální jógy, hathajógy, jin jógy, jógy pro zdravá záda, jógy pro děti, jógy pro těhotné, jógy pro seniory, jógovou terapií proti strachu, napětí a stresu. Studium, ale nikdy nekončí, jsem zastánce toho, že neustálé vzdělávání jak na fyzické, tak práce na subtilní úrovni a každodenní vlastní praxe je to, co člověka posouvá dál.

A tak v současné době studuji při Univerzitě Karlově a České akademii jógy z.s., Jógu a jógovou terapii.

Bude mi velikou ctí a s nesmírnou radostí a pokorou Vám předám blahodárné účinky jógy pro Vaše tělo, mysl, ducha a duši na mých lekcích jógy.

Přijďte na lekci, můžete mít a nemusíte, po celou dobu zavřené oči, srozumitelně Vás provedu lekcí a v závěrečné relaxaci Vám předám poselství jógasúter. Ze srdce si přeji, aby ve Vás mé lekce, dynamické či jemné, vyvolaly blahodárný klid pro Vaši mysl a zdraví Vašemu tělu.

Jóga = Jednota.

ANIČKA

Již 4 roky jsem součástí Centra pohybu a byla to láska na první pohyby, která stále trvá. 

Specializace:

- Posturální cvičení
- Sm systém
- Woudink
- Děti na startu 
- Sportovní masáže
- Tejpování
- Myofasciální linie dolních končetin

Na lekce s Vámi se vždy těším. Ať jste dva nebo je Vás na lekci 10. Vždy se snažím, abyste se na lekci cítili příjemně a z lekce si odnesli pozitivní náladu. 

LENKA