ANIČKA

Nejdříve jsem se do Centra pohybu dostala na pozici recepční, ale po vyzkoušení lekcích a zjištění, jakým způsobem Centrum pohybu funguje jsem se rozhodla více ponořit do světa lektorství.


Na Centru pohybu se mi líbí, že je to opravdu CENTRUM. Místo setkávání lidí, příliv dobré energie a dobré kávy. Miluji společnost a zábavu, proto mě uvidíte i na spoustě akcích za barem, které pořádáme. Věřte, že se vždy těším na každého z Vás.

Jsem lektorkou:

WOUDINKU – woudink mě oslovil svou hravostí a všestranností. Jedná se o houpací prkno, se kterým se dá cvičit fitness, jóga, dynamická i kondiční lekce. Milují ho děti, dospělý, senioři a vlastně celá rodina. Přijďte si i vy vyzkoušet rozhoupat své tělo v rytmu hudby.

 

SM systému – Zbožňuji pozorovat nadšené tváře, které zjistí jakým způsobem jejich tělo funguje a že i po výhřezu ploténky nebo na židli lze cvičit. Vždy lekci přizpůsobím podle aktuálních klientů na lekci.  

Alpinningu - Chůze = pohyb, který známe všichni, a co takhle chůze na páse s různymi prvky posilování? Skvělá aktivita pro jakoukoliv věkovou kategorii. 
K
+K2 - kruhový trénik, pokaždé jiný, pokaždé pestrý a plný cviků na posílení celého těla. V kruhovém tréninku se rozhodně nudit nebudete. Vhodné i pro vozíčkáře. 

 

Pro děti vedu kroužek ROPE SKIPPING - trikové skákání přes švihadlo. Což je skvělá aktivita pro všechny (nejen) děti.