REZERVAČNÍ SYSTÉM

Lekce máme rozdělené podle toho, ve kterém sále se cvičí. Prohlédněte si jednotlivé sály a podívejte se na termín, který Vám vyhovuje.

Rozvrh na velký, malý sál a cvičení mimo OL se z 90% nemění a je daný na pololetí, ale může se stát, že je vypsána lekce navíc. Proto je dobré se dívat pravidelně, zda Vás nezaujme i jiný čas. 
Outdoor aktivity se vypisují vyjimečně nebo jako kurz.

REZERVAČNÍ SYSTÉM - POZOR!!

KREDIT + ON-LINE rezervace = zvýhodněná cena lekce !!!

aby jste mohli využívat výhod rezervačního systému je nejprve nutné si zřídit svůj uživatelský účet a nabít kredit. Jednoduše zavolejte na tel.: 604 208 821 nebo napište email na centrumpohybuol@gmail.com nebo se za námi zastavte na Sokolské 7.

Pro přihlášení do rezervačního systému bude sloužit Vaše e-mailová adresa a heslo, které obdržíte po zaregistrování na Váš
e-mail.

přihlášení provedete v pravém horním rohu rezervačního rozvrhu. Po přihlášení se Vám zobrazí u každé lekce nápis přihlásit a číselný údaj kolik je obsazeno míst ( 2/15 - obsazená jsou 2místa, volných 15), po přihlášení na danou lekci se Vám odečte cena této lekce z Vašeho kreditu

ZRUŠENÍ REZERVACE JE MOŽNÉ NEJPOZDĚJI 6 HODIN

před začátkem lekce ( později Vás systém nepustí)

- Věnujte pozornost Vašemu přihlášení na lekci. Pokud vidíte, že na lekci je 0/20, to znamená, že na lekci není nikdo nahlášený a Vy se nahlásíte před lekcí, je možné, že si toho lektor nevšimne a nebudete upozornění, že se lekce ruší.

- Nebo se v noci nahlásíte na ranní lekci v 8:00 a jste nahlášeni sami nemáme možnost Vás upozornit.

(systém nám nehlásí, že se klient na lekci nahlásil)

CVIČÍME OD DVOU LIDÍ NA LEKCI

Děkujeme za pochopení